Podstawy origami.

Dzisiaj opowiem o kilku podstawach origami馃槅Oczywi艣cie wi臋kszo艣膰 os贸b pewnie o tym wie, ale ja wol臋 przypomnie膰 :)
Po 1.
Kiedy co艣 zaginamy, musimy robi膰 to bardzo, bardzo dok艂adnie i mocno.
Po 2.
Nie mo偶emy si臋 poddawa膰 jak za 1,2, czy 3 razem nie wyjdzie! 馃槉
Po 3.
W origami NIE U呕YWAMY kleju!  ( chyba 偶e to jest na prawd臋 konieczne) Origami to sk艂adanie kartek, nie ich klejenie :)))

                                                                                                                                   Monia

PS.: W komentarzach mo偶ecie m贸wi膰 mi o swoich propozycjach na kolejne odcinki! Posk艂adajmy kartki razem. Jak czego艣 nie rozumiecie te偶 piszcie pod tym tematem komentarz z pytaniem a jak najszybciej wam odpisz臋. Do zobaczenia! Papa!馃檪馃槅馃槉馃槂馃榾馃槈

Komentarze

  1. I je艣li chodzi o komentarze z pytaniami mo偶ecie je pisa膰 tu, lub pod postem dotycz膮cym danego tematu ! :)

    OdpowiedzUsu艅

Prze艣lij komentarz